ПРО НАС

   Товариство з обмеженою відповідальністю "Екскомбуд" отримало першу ліцензію в квітні 2004 року. Таким чином компанія вже працює на ринку понад одинадцять років. В квітні 2007 року, ми продовжили дію ліцензії у м. Києві до 2012 року. Окрім цього у вересні 2009 року отримано доповнення на генпідряд.

   За період діяльності на всіх об'єктах будівництва наше підприємство виступало як генпідрядник. Практично всі роботи ми виконуємо самостійно: починаючи від розбивки осей будинку і закінчуючи оздобленням. Інколи, при великих об'ємах роботи, для того щоб не зірвати графік їх виконання, ми наймаємо субпідрядників. Також субпідрядники працюють на спеціалізованих роботах по зовнішніх мережах (вода, світло, газ).

   Також можемо наймати субпідрядників і на інші види робіт, якщо це рекомендує Замовник, основною вимогою є нижча ціна, висока якість робіт та відсутність негативного досвіду співпраці.

   На даний час в товаристві працює 83 людини та 268 по цивільно-правових угодах. Всі вони відповідають кваліфікаційним вимогам, проходять періодично навчання по підвищенню кваліфікації та техніці безпеки. Середній вік персоналу становить 35-45 років, частка працівників з вищою освітою складає 1/3 всіх працівників, а саме: з технічною вищою освітою - 71%, з економічною - 11%, з юридичною - 4%, з гуманітарною - 14%.

   В нас працює кошторисний та виробничий відділи, спеціалісти яких готові до виконання технічної та кошторисної документації. Також, якщо виникає необхідність, залучаємо субпідрядні організації.

   На підприємстві створена своя матеріально-технічна база, а саме:

  • бетонний вузол;
  • два розчинних вузли;
  • бетононасос;
  • два автомобільні крани;
  • міксер;
  • три баштові крани;
  • два екскаватори;
  • три бульдозери;
  • вантажні автомобілі КАМАЗ та МАЗ.
   За роки тісної співпраці з постачальниками багато фірм дають нам суттєві знижки. Це в свою чергу дає нам можливість здешевити будівництво та вигравати тендери. Ми готові звітувати перед Замовником, шляхом пред'явлення накладних по яких здійснювалась закупка матеріалів та послуг. Окрім того, якщо Замовник пропонує нам свої матеріали, то ми готові з ними працювати. Основне, щоб якість відповідала стандартам.

   Весь колектив ТзОВ "Екскомбуд" молодий, вміє працювати в команді, багато хто підвищує свій професійний рівень у ВУЗах, ми постійно слідкуємо за новими технологіями, вчимося, переймаємо досвід та застосовуємо всі новинки у своїй роботі. Завжди дотримуємось технологій у будівництві, періодично відправляємо будматеріали в лабораторію якості, з якою маємо угоду та давно співпрацюємо.

   В процесі підписання угоди, ми дуже ретельно підходимо до складання графіку виконання та фінансування робіт. Ми завжди дотримуємось цих графіків (якщо не виникають форс-мажорні обставини).

   Враховуючи сьогоднішній нелегкий час економічної нестабільності, ми готові до співпраці в повному розумінні цього слова. Ми готові показати Вам наш досвід, вміння, лояльність при прийнятті важливих рішень, допомогу у вирішенні будівельних питань і звичайно задоволення від кінцевого результату.


  НАГОРОДИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

   За роки будівництва, ми не раз отримували позитивні відгуки про нашу роботу. В 2007 році за будівництво та оздоблення адміністративного приміщення Укрсиббанку по вул. У. Самчука, 26, в м. Львів отримали нагороду "Кришталева цегла" за ІІ місце у конкурсі "Дім 2006" в м. Люблін (Польща).


Valid XHTML 1.0 Transitional  CSS!