ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:•  Продаж приміщень комерційного призначення загальною площею: від 24,38 м. кв. з можливим переплануванням під потреби клієнта..

Детальну інформацію про ціни та умови продажу Ви можете уточнити у менеджерів відділу продажу за тел:
067-323-17-42,
067-679-80-90

 

  ПРО КОМПЛЕКСЖитловий комплекс «ВЕСЕЛКА» - це новий спільний проект польської компанії SBM «Euro-city» та ТОВ «ЕКСКОМБУД», який реалізується за принципом «житло для комфортного життя». Розробником проекту передбачено реалізацію житлового комплексу, який складається з 8-ми багатоповерхових житлових будинків з нежитловими приміщеннями комерційного призначення на рівні першого поверху та підземним паркінгом в кілька етапів (черг). Зараз триває процес будівництва будинку №1 та №2 згідно Генплану.

Житловий комплекс «ВЕСЕЛКА» розташований в Залізничному районі міста Львова неподалік вулиць Городоцької та Шевченка. Від житлового комплексу до Центру всього 1 км, тому до Оперного театру можна добратись за 20 хвилин пішки або за 5 хвилин автомобілем. Навколо житлового комплексу розташована розвинена інфраструктура, а саме магазини, заклади громадського харчування, відділення банків, об’єкти побутового обслуговування, які створять зручні та комфортні умови проживання мешканцям даного комплексу.

В житловому комплексі «ВЕСЕЛКА» проектом передбачене будівництво одно, дво та трьохкімнатних квартир різної площі, а сучасні планування квартир та панорамні види нададуть відчуття простору і свободу для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. У квартирах з висотою стелі – 2,7 метри запроектоване індивідуальне поквартирне опалення, металопластикові вікна, металеві протипожежні вхідні двері, лічильники води, газу та електрики. Фасад будинку буде утеплено, а в будинку буде встановлено сучасні безшумні ліфти, сучасна система пожежогасіння, телефон, інтернет. На першому поверсі комплексу розташовані нежитлові приміщення в яких можуть бути відкриті різні заклади сучасної інфраструктури: магазини, кафе, аптеки, салони краси, фітнес-клуби.

Архітектурна концепція побудови 8-ми 10-ти поверхових будинків, спланована таким чином, щоб максимально зберігати сонячну інсоляцію квартир, комфортне проживання та затишок майбутнім мешканцям. Особлива увага відведена влаштуванню благоустрою внутрішнього подвір’я. Сучасні дитячі майданчики з ігровими комплексами для різного віку та спортивним майданчиком стануть улюбленими місцями для розваг та ігор Ваших дітей. Для прихильників проведення вільного часу на свіжому повітрі передбачена зона відпочинку, яку заповнять лавочки, газони, клумби та багато зелених насаджень.


Житловий комплекс «ВЕСЕЛКА» - Ваш вдалий вибір для інвестицій!

 
Valid XHTML 1.0 Transitional  CSS!